Nemilosrdni Hadžić potopio Plemiće

Hat-trick Nedima Hadžića

Juniori Sarajeva pobijedili su Zrinjski s 3:1 u susretu 13. kola Premijer lige BiH.

Plemići su odlično ušli u meč i već su u šestoj minuti su pogotkom Ćavara došli do vodstva od 1:0.

I pored nekoliko dobrih šansi u prvom dijelu rezultat se nije mijenjao, sve do 51. minute kada je domaći tim stigao do izjednačenja. Pogodak je postigao Nedim Hadžić.

Isti igrač je kreirao potpuni preokret. U 70. minuti je postigao i drugi gol za vodstvo Bordo tima od 2:1.

Pet minuta kasnije sjajni napadač Sarjeva postiže i treći gol za konačnih 3:1.