Novi Travnik minimalno savladao Bosnu

Prvi poraz tima iz Visokog

Nogometaši Novog Travnika upisali su prvu pobjedu u Prvoj ligi Federacije BiH. Oni su u trećem kolu na Piroti savladali visočku Bosnu s 1:0.

Iako je Bosna odigrala jako dobar meč na kraju nisu uspjeli da dođu do bodova u ovom susretu.

Do vodstva je domaći tim stigao u 31. minuti. Mrežu golmana gostiju Bekana pogodio je Ivan Rezdeušek za prednost od 1:0.

Iako je prilika bilo još, na odmor se otišlo vodstvom domaćeg tima od 1:0, da bi u nastavku ovaj rezultat i sačuvali.

Prilika je bilo, ali do kraja je ostalo 1:0 za Novi Travnik, koji je stigao do prve pobjede ove sezone.

Ekipi iz Visokog je ovo prvi poraz nakon dvije pobjede.