Novi uvjerljiv trijumf Zvijezde

Težak poraz Jedinstva

Nogometaši Zvijezde pobijedili su Jedinstvo s 5:0 u susretu 23. kola Prve lige FBiH.

Susret u Gradačcu je okončan već nakon 12 minuta igre kada su domaći imali dva gola prednosti.

Feđa Dudić je u 10. minuti pogodio za prednost Zvijezde od 1:0, da bi već u 12. minuti Srđan Savić pogodio za sigurnih 2:0.

Iako je bilo još prilika u prvom dijelu na odmor se otišlo vodstvom domaćeg tima od 2:0, da bi u nastavku dodatno završili posao.

Prvo je Mujagić povisio rezultat na 3:0, da bi u 63. minuti drugim golom Savić povećao na 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Fačić...