Nula Metalleghea i Mladosti

Bez golova

Metalleghe i Mladost odigrali su meč bez pobjednika (0:0) u 5. kolu Lige za opstanak.

Solidno prvo poluvrijeme u Banjoj Luci donijelo je nekoliko šansi, ali ne i golove.

Nešto bolje šanse u prvih 45 minuta imao je Metalleghe, koji je u dva navrata bio blizu vodstva. Vrijedi izdvojiti šut Antonija Vidovića, kojeg je uz dosta muke odbranio Velić, da bi veliku šansu imao Sulejman Smajić. Izašao je sam pred golmana gostiju, ali je loptu poslao preko gola.

Mladost je s druge strane imao pokušaje preko Musića i Maksimovića, ali bez veće opasnosti po gol Fejzića.

Nastavak meča u Banjoj Luci nije donio gotovo ništa. Tek poneki pokušaj na obje strane je bilo sve što smo vidjeli. Na kraju je ostalo 0:0, što je rezultat koji nikako ne odgovara Metallegheu u borbi za opstanak.