Olimpic bolji od Slavije, Sloboda slavila u Mostaru

Kadetska Premijer liga, 13. kolo

Danas i jučer odigrane su utakmice 13. kola kadetske Premijer lige Bosne  i Hercegovine.

Sarajevski derbi između Olimpica i Slavije završen je pobjedom domaćeg tima od 2:0. Strijelci za pobjedu Vukova bili su Hadžić u 37. i Šetkić u 77. minuti susreta.

Tuzlanska Sloboda je s 2:0 slavila u Mostaru kod Veleža. Oba gola za Tuzlake postigao je Edis Smajić i to u 12. i 53. minuti susreta.

Gosti su slavili i u duelu Drine i Širokog. Ekipa iz Hercegovine je za pola sata došla do pobjede, a na kraju su slavili s 3:1. V

Vitez i Radnik su slavili s po 2:0 protiv Mladosti, odnosno Travnika, dok je Borac golovima Perišića savladao Zvijedzu s 2:0.

Veliki derbi između Sarajeva i Željezničara igra se 5. novembra.