Olimpic pregažen na Koševu

Premijer liga, juniori, 23. kolo

Juniori FK Sarajevo slavili su uvjerljivu pobjedu nad Olimpicom u susretu 23. kola juniorske Premijer lige BiH. Bordo tim je na Koševu slavio s 5:0.

Olimpic je uspio sačuvati mrežu do 32. minute, kada ipak domaći stižu do vodstva. Strijelac je Vazda.

Samo 10 minuta kasnije Burović s penala pogađa za 2:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

Nastavak donosi još tri pogotka u mreži Olimpica. Anđušić je u 57. minuti pogodio za 3:0, da bi zatim u finišu meča Kadušić i još jednom Burović postavili konačan rezultat od 5:0.

Zrinjski je pogotkom Škore u 89. minuti savladao Borac u Banjoj Luci s 1:0, a Travnik je u komšijskom derbiju savladao Čelik s 3:1.

Meč Veleža i Slavije završen je bez pogodaka (0:0)...