Orašje na nevjerovatan način do boda protiv Radničkog

Dva gola u dvije minute

Fudbaleri Orašja i Radničkog remizirali su 2:2 u utakmici 28. kola Prve lige

Gosti su odlično ušli u meč. Eldar Junuzović je nakon osam minuta igre donio timu iz Lukavca prednost od 1:0, na opšte iznenađenje ljubitelja fudbala u Orašju.

Bilo je još prilika u prvom poluvremenu. Oba golmana su imala posla, ali se na odmor otišli vodstvom gostujućeg tima od 1:0.

Junuzović je i u nastavku pogodio. Igrala se 52. minuta kada je zatresao mrežu Martinovića za 2:0.

Ovaj rezultat se zadržao sve do nadoknade kada domaći stižu do jednog boda. Muamer Vila je u prvoj minuti sudijskog vremena smanjio na 2:1, da bi već u narednom napadu Antonio Vidović pogodio za konačnih 2:2.