Orašje s igračem manje bolje od Bratstva, dva gola Mujića

Orašje četiri od četiri

Nogometaši Orašja savladali su Bratstvo iz Gračanice s 2:0 u susretu četvrtog kola Prve lige Federacije BiH.

Velika tri boda je osvojio domaći tim, posebno zbog činjenice da su od četvrte minute ostali bez isključenog Kenana Lugavića.

Ipak, već u šestoj su poveli. Dosuđen je penal za Labudove, a Senad Mujić pogađa za prednost od 1:0.

Nije igrač manje smetao domaćim koji su u 31. minuti došli i do drugog gola. Ponovo je pogodio Mujić za sigurnih 2:0.

Iako je Bratstvo imalo svojih šansi, Orašje je do kraja mirno kontrolisalo meč. Na kraju su stigli do pobjede, četvrte ove sezone, te drže vrh tabele.