Pet golova u Sanskom Mostu, Podgrmeč bolji od Čapljine

Prva liga, FBiH, 8. kolo

Fudbaleri Podgrmeča savladali su u 8. kolu Prve lige Federacije ekipu Čapljine s 3:2.

Uvodne minute susreta nisu obećavale dobru utakmicu, ali su od 26. do 31. minute postignuta tri pogotka.

Gosti su u 26. minuti došlo do vodstva. Abdihodžića je matirao Jurčević za prednost od 1:0, ali je samo tri minute kasnije Podgrmeč preko Nermina Hodžića došao do poravnanja rezultata na 1:1.

Rizvan je u 31. minuti pogodio za 2:1, a zatim je u nastavku Džafić pogodio za prednost od 3:1. Jurčević je drugim pogotkom u 66. minuti smanjio na 3:2, ali je do kraja ostalo 3:2 za Podgrmeč.

Prva liga FBiH, 8. kolo:

Podgrmeč - Čapljina 3:2 (Hodžić 28', Rizvan 31', Džafić 56' / Jurčević 26', 66')

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Podgrmeč: Abdihodžić, Hodžić, Lukhodžić, Rizvan, Brkić, Muzgonja, Kukavica, Mahmić, Džafić, Jusović, Fifić

Čapljina: Mikulić, Pervan, Čilić, Vasilj, Brajković, Pecelj, Džananović, Mahinić, Šaravanja, Jurčević, Grbavac