Plemići posustaju: Pilipović za pobjedu Viteza

Poraz Zrinjskog u Vitezu

Nogometaši Viteza savladali su Zrinjski s 1:0 u susretu 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Plemići su kao vodeći tim prvenstva stigli u Vitez, ali su na kraju teren napustili pognute glave.

Dobro je Zrinjski ušao u meč, ali je nakon 10 minuta igre udarac Mešanovića zaustavio golman Tirić.

Domaći su svoju šansu uspjeli iskoristiti. Igrala se 29. minuta kada je Pilipović sjajno pogodio za prednost Viteza od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku je mostarski tim bio nešto konkretniji. Imali su više od igre, ali do kraja se rezultat nije mijenjao, te su domaći došli do velike pobjede.