Pljevljak za pobjedu Bratstva nad Metallegheom

Prva liga FBiH, 13. kolo

Fudbaleri Bratstva savladali su danas u Gračanici Metalleghe iz Jajca s 1:0 u susretu 13. kola Prve lige Federacije BiH.

Tim iz Gračanice je bio nešto bolji rival i na kraju je zasluženo stigao do tri boda.

Nakon prvih 45 minuta utakmice pogodaka nije bilo, ali je već u prvom napadu u nastavku Bratstvo stiglo do gola. Za vodstvo domaćeg tima od 1:0 pobrinuo se Rijad Pljevljak.

Imali su gosti priliku da dođu do jednog boda. Odličnu priliku je imao Mirza Kovač, ali je bio neprecizan, te je do kraja ostalo 1:0 za Bratstvo.