Pobjede Azota i Natrona, Radniku bod u Olovu

Druga liga FBiH, grupa Centar

Tri meča 22. kola Druge lige Federacije BiH grupa Centar odigrana su danas čime je kompletirano ovo kolo.

Četiri pogotka viđena su u Olovu, gdje su Stupčanica i Radnik iz Hadžića odigrali meč bez pobjednika (2:2).

Gosti su pogocima Muamera Gagule vodili s 2:0, ali su domaći preko Karahmetovića i Ahmetspahića stigli do jednog boda.

Natron je slavio na gostovanju kod Usore od 2:1...

Gosti su golom Pašalića poveli s 1:0 nakon 15 minuta igre, da bi izjednačenje domaćinu donio Vehabović u 28. minuti. Ipak, gosti preko Joldića dolaze do pobjede na samom otvaranju drugog poluvremena.

Azot je uvjerljivo savladao Ilijaš s 3:0... Golove za domaće postigli su Šuntić, te u dva navrata Isaković.

Druga liga Centar, 22. kolo:

Stupčanica - Radnik Hadžići 2:2 (Karahmetović 38', Ahmetspahić 47' / Gagula 6', 29')
Usora - Natron 1:2 (Vehabović 28' / Pašalić 15', Joldić 49')
Azot - Ilijaš 3:0 (Šuntić 18', Isaković 36', 56')