Pogledajte sve golove s meča Kozara - Sarajevo

Nogometaši Sarajeva su s 5:0 u Gradišci deklasirali domaću ekipu Kozare.

Sarajevo je imalo 3:1 iz prvog susreta, no odlučil su gosti i u revanšu osmine finala Kupa BiH igrati ozbiljno i u punom gasu.

Bordo tim je rano poveo, pošto je Bekić bio strijelac u 10. minuti, a u 26. minuti Saša Novaković je povisio na 2:0.

Treći gol postigao je Anel Hebibović u 60. minuti, potom je Almir Bekić u 72. bio precizan za 4:0, a tačku na i stavlja Husejinović golom s penala u 91. minuti.

Trener bordo tima Mehmed Janjoš iskoristio je ovu priliku da odmori neke prvotimce.