Poraz Veleža na kraju priprema u Crnoj Gori

Bokelj slavio s 1:0

Velež je u šestoj pripremnoj utakmici doživio poraz od Bokelja i tako okončao pripreme u Crnoj Gori.

Crnogorski prvoligaš u borbenoj, ali nezanimljivoj utakmici na kraju je golom Zorice u 18. minuti slavio s minimalnih 1:0. Osim gola vrijedi izdvojiti pokušaj Hebibovića u 60. minuti za Velež, nakon odlične asistencije Nikolića, te šansu Pržice u 28. minuti pred golom Dragojevića.

Pripreme za drugi dio sezone u Premijer ligi BiH fudbaleri Veleža nastavit će u Mostaru.

BOKELJ: Mijatović, Mladenović (Pajević), Čelebić, Ščekić (Koturac), Todorović, Petrović (Spalević), Macanović (Vujović), Pržica (Ikeda), Zorica (Maraš), Nerić, Zlatičanin (Vuković)

VELEŽ: Dragojević, Maletić (od 82. Barišić), Zvonić, Zolj, Pejić, Blagojević, Nikolić (od 82. Kodro), Janković (od 63. Tolić), Hebibović, Reljić, Haurdić (od 75. Peco)

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: