Porazi Kozare i Leotara, Rudar slavio

Prva liga RS, 19. kolo

U subotu su odigrane sve utakmice 19. kola Prve lige Republike Srpske.

Vodeće ekipe, Kozara i Leotar, doživjeli su minimalne poraze (1:0). Kozara je u Gradišci izgubila od Slobode Mrkonji Grad, a jedini gol postigao je Kunić u 50. minuti.

Drakul je u 76. minuti pogodio za trijumf Sutjeske u Foči nad Leotarom, koji je i dalje lider sa 36 bodova, dok Kozara ima 34 boda.

Poraze lidera iskoristio je prijedorski Rudar, koji je golom Kantara iz 79. minute savladao Drinu, pa se izjednačio na tabeli s Kozarom.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Tekstilac je s 1:0 bio bolji od Napretka, a gol odluke postigao je Asanović u 80. minuti.