Posušje slavilo u Čitluku za vrh tabele

Druga liga Jug, 3. kolo

Fudbaleri Posušja savladali su danas na gostovanju u Čitluku ekipu Brotnja s 2:0, te su s tri pobjede u tri kola trenutno vodeći tim Druge lige FBiH, grupa Jug...

Posušje je bez većih problema stiglo do pobjede u ovom susretu. Do vodstva su stigli u 29. minuti pogotkom Tomislava Kovača, da bi konačan rezultat od 2:0 postavio Ante-Dario Stipić pogotkom na otvaranju drugog poluvremena.

Uvjerljivu gostujuću pobjedu upisala je Sloga iz Ljubuškog na gostovanju kod Klisa s 4:1. Dva pogotka u ovom susretu djelo su ove sezone sjajnog Mirka Jelčića, dok su se u strijelce još upisali Nedžad Serdarević i Marko Grgić. Kod domaćeg tima pogodio je Samir Bitevija s penala u 30. minuti...

Kamešnica je na svom terenu savladala Iskru iz Stoca s 4:1. Domaći su do tri boda došli na krilima Ivice Jurkića, koji je postigao tri gola u ovom susretu, a u strijelce se upisao i Petar Vukadin. Za goste je s penala pogodio Sandi Ljevo.

Grude su s 3:1 savladale Slogu iz Gornjeg Vakufa s 3:1. Biloš je postigao dva gola, Mario Mikulić je pogodio za vodstvo od 3:0, a Vladimir Grubeša je postigao počasni gol za goste.

Druga liga Jug, 3. kolo:

Brotnjo - Posušje 0:2 (Kovač 29', Stipić 48')
Grude - Sloga 3:1 (Biloš 26', 31', Mikulić 38' / Grubeša 67')
Klis - Sloga Ljubuški 1:4 (Bitevija 30'p / Serdarević 21', Grgić 40',Jelčić 56', 82')
Kamešnica - Iskra 4:1 (Jurkić 54', 81', 90', Vukadin 72' / Sandi Ljevo 67'p)