Potencijalni bh. reprezentativac u društvu sa Rivaldom

Uoči meča sa Athletic Bilbaom

S. Mlaćo

Potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine Azer Busuladžić (25) jučer je upisao 45. minuta u duelu svog Dinama iz Bukurešta protiv španskog Athletic Bilbaa.

Završilo je 1:1 i sigurno da su na kraju susreta više razloga za zadovoljstvo mogli imati gosti iz Španije.

Laporte je doveo Bilbao u vodstvo, da bi izjednačio Rivaldinho, sin legendarnog Rivalda, koji je u 46. minuti ušao upravo umjesto Busuladžića.

Uoči utakmice Busuladžić se na društvenim mrežama pohvalio fotografijom sa legendarnim Brazilcem Rivaldom (45) koji je iskoristio priliku da se uvjeri u kvalitete svog sina.

"Legenda. Rivaldo", napisao je nogometaš koji je u Rumuniju stigao iz danskog Odensea.