Proleter pretrpio uvjerljiv poraz u Trnu

D. Vejo

Fudbaleri Proletera iz Teslića poraženi su danas na gostovanju kod ekipe Sloge iz Trna rezultatom 4:1 (2:1).

Domaćin i nije tako dobro otvorio meč. Proleter je nakon 16 minuta igre stigao do prednosti od 0:1, a strijelac je bio Mahmutović. Sloga se nije predala pa je tako krenula na sve ili ništa.

Prvo je pogodak za izjednačenje postigao Đurić u 22. minuti meča, a na 2:1 povisio je Kukić u 30. minuti i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu ponovo domaćin dominira. Prvo je na 3:1 povisio Paripović u 54. minuti meča da bi konačnih 4:1 postavio Đurić svojim drugim pogotkom na utakmicu u 88. minuti.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Nakon 21. kola Proleter se nalazi na četvrtom mjestu na tabeli, dok je Sloga iz Trna osmoplasirani tim.