Radnički namučio Mladost, ali ipak izgubio

Mladost drži vrh

Fudbaleri Mladosti savladali su danas u 23. kolu Radnički iz Lukavca s 2:1...

Domaći fudbaleri do vodstva su stigli nakon 20 minute igre. Dosuđen je penal, a precizan izvođač je Srđan Savić za prednost od 1:0.

Do kraja prvog poluvremena još nekoliko pokušaja na obje strane, ali se na odmor odlazi minimalnim vodstvom domaćeg tima.

Nastavak donosi dosta uzbuđenja. Prvo domaći stvaraju dvije velike šanse na otvaranju nastavka, ali Baščelić i prečka spašavaju Radnički.

Kazna za promašaj je stigla u 54. minuti. Basrak je pogodio za izjednačenje rezultata na 1:1.

Ipak, radost gostiju nije dugo trajala. Već sedam minuta kasnije Mirza Rizvanović pogađa za vodstvo Mladosti od 2:1.