Radnik savladao Iskru, vrijedna pobjeda Vlašića

Druga liga FBiH grupa Zapad

S. Mlaćo

Danas su odigrana i preostala tri susreta 16. kola Druge lige FBiH grupa Zapad, a u derbiju Radnik iz Donjeg Vakufa sa 1:0 savladao je bugojansku Iskru.

Jedini pogodak na susretu viđen je u 86. minuti kada je Tarik Tutkur iz slobodnog udaraca prelijepo zatresao mrežu Arnela Palalića.

Kiseljak je sa 2:0 savladao Busovaču, a oba pogotka za domaće djelo su Ajdina Groše. Prvo je pogodio u osmoj, a zatim 80. minuti za vrijedna tri boda svog tima.

Vlašić iz Turbeta je upisao tri vrijedna boda u borbi za opstanak, a u Turbetu je pao Vitez iz Bužima.

Domaći su poveli u desetoj minuti preko Mirsada Muslimovića, da bi isti igrač u 14. minuti povisio 2:0.

Gosti smanjuju u 57. minuti preko Ademira Šahinovića, a za konačnih 3:1 pogodio je Anes Mehić u 66. minuti.