Radniku veliki bod na Grbavici

Premijer liga za juniore

Juniori FK Željezničar remizirali su danas (1:1) protiv Radnika u susretu 11. kola Premijer lige BiH.

Aktuelni prvaci BiH očigledno su mislima u utakmici UEFA Lige mladih, što je tim iz Bijeljine danas iskoristio da dođe do jednog boda na Grbavici.

Izabranici Omera Joldića bili su bolji tim u ovom meču, ali na kraju su ostali u finišu bez tri boda.

Do vodstva su Plavi došli u 19. minuti kada je mrežu protivnika zatresao Semir Dacić i rezultat od 1:0 zadržao se sve do 79. minute kada su gosti došli do gola.

Prethodno je domaći sastav propustio veliki broj šansi da završi meč i za promašaje su kažnjeni u 79. minuti kada bod gostima donosi rezervista Arsen Knežević za konačnih 1:1.