Ramović i Zec propustili dvije fenomenalne prilike

Na Grbavici i dalje 1:0 za domaće

E. Čaušević

Ekipa Željezničara igra na Grbavici protiv GOŠK-a u okviru prvog kola Premijer lige BiH.

Željezničar je veoma dobro počeo meč i imao dvije dobre šanse, no na prvi gol se čekalo do 16. minuti. S nekih dvadesetak metara fenomenalno je šutirao Jovan Blagojević koji je zatresao mrežu kluba iz Gabele za 1:0.

Plavi su nešto više od deset minuta kasnije mogli da udvostruče prednost kada su dvije fenomenalne prilike propustili napadači oovog kluba. Prvo se oči u oči s golmanom gostiju našao Sinan Ramović koji nije uspio da pogodi. Nekoliko trenutaka kasnije još bolju šansu je imao Asim Zec, ali ostalo je 1:0.