Remi Širokog Brijega i Zrinjskog, Borac uvjerljiv

Premijer liga za kadete

Kadeti Širokog Brijega i Zrinjskog na SC "Musa - Karačić" odigrali su neriješeno u okviru 2. kola Premijer omladinske lige Bosne i Hercegovine.

Konačan rezultat susreta između Širokog Brijega i Zrinjskog glasio je 1:1, a prvi su do prednoti stigli domaći.

Za vodstvo Širokobriježana u 30. minuti pogodio je Luka Miletić, no slavlje među domaćima nije dugo trajalo. Samo pet minuta kasnije stvari na početak je vratio Luciano Lovrić, a ispostavit će se, da je to ujedno bio i posljednji gol na ovom meču.

S druge strane, banjalučni Borac je na domaćem terenu bio siguran protiv GOŠK-a slavivši s visokih 3:0.

Tim iz Banjaluke je na krilima Turunjanina već na poluvremenu imao prednost od 2:0, da bi deset minuta prije kraja utakmice Vuković postavio konačan rezultat.