Remi Slobode i Radnika na Tušnju

Juniorska Premijer liga

Juniori Slobode i Radnika otvorili su utakmicom na Tušnju 13. kolo Premijer lige BiH. Na kraju u ovom duelu pobjednika nismo imali, a meč je završen rezultatom 1:1.

Iako je prilika na obje strane bilo, mreže su nakon prvih 45 minuta mirovale, da bi gosti nešto bolje ušli u nastavak susreta.

U 54. minuti ekipa iz Bijeljine je povela. Pogodio je Nikola Gospavić za prednost od 0:1.

Međutim, domaći fudbaleri nipošto nisu željeli da dožive poraz u ovom duelu i svim silama su krenuli po izjednačenje.

Do njega su došli u 72. minuti. Amer Kasumović je pogodio za poravnanje rezultata na 1:1.

Ovo je na kraju bio i konačan rezultat susreta u Tuzli, a bodom svakako moraju biti zadovoljniji gosti iz Bijeljine.