Sarajevo nije uspjelo slomiti otpor Gradine u Srebreniku

Gradina i Sarajevo odigrali susret 18. kola u Srebreniku

Gradina koja još uvijek nije upisala nijedan trijumf, danas je u okviru 18. kola na svom terenu dočekala Sarajevo. Susret je završen bez golova 0:0.

Prvu pravu priliku na susretu imali su domaći fudbaleri, ali je udarac Šehrića odlično odbranio Dejan Bandović. Prvih 15. minuta susreta proteklo je u boljoj igri ekipe iz Srebrenika, ali domaćin nije mogao do gola.

Nakon furioznih prvih 15-ak minuta igra se prebacila na sredinu terena. U 24. minuti Gradina je zaprijetila preko preko Turbića, ali je ostalo bez golova. U 33. minuti zaprijetilo je Sarajevo, ali je udarac Todorovića odbranio Pirić. Nakon prvih 45 minuta ostalo je 0:0.

Sarajevo je u prvih desetak minuta nastavka preuzelo inicijativu. Prijetili su momci u bordo dresovima, ali nisu uspjeli pronaći put do gola domaćina.

Sarajevo je imalo dobru priliku preko Melunovića u 61. minuti susreta, ali je ostalo 0:0. Do 75. minute susreta nijedna ekipa nije uspjela stvoriti opasniju priliku, igralo se između dva šesnaesterca, a gosti su imali terensku inicijativu. Rezultat se do kraja ipak nije mijenjao pa su ekipe podijelile bodove.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: