Sarajevo razbilo Čelik, Želji bod u Širokom

Premijer liga BiH za kadete

Ovog vikenda odigrano je treće kolo Premijer lige BiH za kadete.

Sloboda je u Vitezu upisala i drugu pobjedu, pošto je s 4:0 razbila domaću ekipu, a pored dva gola Omerovića, pogađao je i Kotarević, a u 77. minuti Hidić je autogolom dokrajčio svoj tim.

Željezničar je u Širokom upisao drugi remi. Šehić je u 31. minuti doveo goste u vodstvo, ali je Marušić u finišu s penala pogodio za 1:1. Željo je posljednjih 15-ak minuta igrao s igračem manje.

Sarajevo je deklasiralo Čelik sa 5:0, pa je nakon dva poraza stiglo do pobjede. Jašarević je dao dva gola, po jedan su postigli Junuzović, Imamović i Sabljica.

Olimpic je imao 2:0 protiv Zrinjskog, ali je meč završen rezultatom 2:2, dok je Radnik s 3:1 pobijedio Krupu. Duel Mladosti i Metalleghea završen je bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Vodeći na tabeli su Sloboda i Zrinjski sa po sedam bodova, dok je bez bodova jedino posljednjeplasirani Vitez.