Sigurne pobjede juniora Sarajeva i Širokog Brijega

Ubjedljivi trijumfi

S. Mlaćo

Juniori FK Sarajevo u 25.kolu Premijer Omladinske lige sa visokih 5:0 deklasirali su NK Metalleghe BSI iz Jajca.

Bordo nade su povele u šestoj minuti preko Nedima Hadžića, a samo pet minuta kasnije dragulj tima sa Koševa ponovo matira Arnela Pervića.

U 17. minuti je bilo 3:0, a srijelac je Ergin Mehuljić.

U drugom poluvremena još dva pogotka domaćih. U 80. minuti mrežu gostiju zatresao je Demirel Veladžić, a u 88. minuti Numan Kurdić.

Juniori Širokog Brijega sa 6:0 deklasirali su NK Vitez. Mrežu Jurice Badrova zatresao je u prvom poluvremenu dva puta Luka Knežević, te jednom Stipe Jurić. U drugom poluvremena nova dva pogotka Jurića, te jedan Bože Vukoja.