Široki razbio Mladost

Juniorska Premijer liga

Juniori Širokog Brijega savladali su danas ekipu Mladosti iz Velike Obarske s 5:0 u susretu 8. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Gosti iz Velike Obarske su nulu držali sve do finiša prvog poluvremena. Danijel Prekpaljaj je u 44. minuti pogodio za vodstvo Širokog od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku se mreža gostiju zatresla još četiri puta.

Prekpaljaj je drugim golom u ovom meču u 48. minuti povećao prednost na 2:0, da bi se na treći gol čekalo do 76. minute kada je rezervista Luka Juričić pogodio za 3:0.

Josip Kovačević u 84. i Nikola Leko je u 89. minuti je pogodio za konačnih 5:0.

Juniorska Premijer liga BiH, 8. kolo:

Široki Brijeg - Mladost 5:0 (Prekpaljaj 44', 48', Juričić 76', Kovačević 84', Leko 89')