Sjajni Hinović donio Zvijezdi bod u Jajcu

Remi Metalleghea i Zvijezde

Nogometaši Metalleghea i Zvijezde remizirali su 0:0 u susretu trećeg kola Prve lige Federacije BiH.

Metalleghe je bio mnogo bolji tim u ovom susretu, ali na kraju nisu došli do pobjede.

Prvo poluvrijeme donosi mnogo bolju igru domaćeg sastava. Bili su mnogo konkretniji na terenu, imali su nekoliko jako dobrih pokušaja, ali nisu imali realizacije.

Iako je pokušaja bilo, nakon prvih 45 minuta susreta promjene rezultata nije bilo, 0:0.

I nastavak donosi bolju igru domaćeg tima. Međutim, Zvijezda se odlično branila, a u 72. minuti su umalo i poveli. Pliska je pokušao, ali Fejzić sjajno brani.

Samo tri minute kasnije nova šansa za goste iz Gradačca. Ristić je šutira, a lopta pogađa stativu.

Uzvratio je potom Metalleghe. Imali su nekoliko dobrih pokušaja prema Hinoviću u finišu meča, ali golman Zvijezde sjajno branio, te je do kraja ostalo 0:0.