Sjajni Nudžeim Imamović potopio juniore Slobode

Sigurna pobjeda Čelika

S. Mlaćo

Bez većih problema juniori Čelika danas su u Tuzli sa visokih 4:1 savladali domaću Slobodu u okviru 32. kola Premijer Omladinske lige BiH za juniore.

Čelik je prvu priliku imao na samom otvaranju, ali domaće je spasio golman Dino Čizmić, da bi u 15. minuti Zeničani ipak došli u vodstvo. Strijelac je nakon kornera bio Kerim Durmić.

Domaći do izjednačenja dolaze u 11. minuti. Strijelac je bio Gorazd Janevski sa 11. metara.

Do kraja prvog poluvremena dva pogotka Zeničana. U 37. i 39. minuti domaćeg golmana Čizmića je matirao Nudžeim Imamović.

U drugom poluvrijemenu vidjeli smo još jedan pogodak kada je u 69. minuti hat-trick postigao Imamović.

Do kraja se rezultat nije mijenjao i ostalo je 4:1 za goste.