Slaven deklasirao Posavinu

Druga liga Sjever, 21. kolo

Nogometaši Slavena pobijedili su danas u Živinicama Posavinu s 5:1 u susretu 21. kola Druge lige Sjever.

Domaći fudbaleri su sasvim zasluženo stigli do nova tri boda i potpuno su se uključili u borbu za plasman u Prvu ligu.

Već nakon 12 minute igre golovima Mirnesa Salihovića i Elmedina Aličića Slaven je imao vodstvo od 2:0.

Gosti su u 14. minuti preko Turbića smanjili na 2:1, ali su do kraja Ikanović, Aličić i Salihović pogađali za uvjerljivu pobjedu Slavena.

Novi poraz upisala je Gradina iz Srebrenika i to na gostovanju kod Prokosovića s 3:2, Dinamo je savladao Priluk s 2:0, a Bosna Mionica je savladala Mladost s 3:1.