Slavija s igračem manje savladala Leotar

Sigurna pobjeda

Slavija je očekivano u 27. kolu Premijer lige BiH savladala na svom terenu ekipu Leotara s 3:0.

Od samog početka ovog susreta Slavija je dominirala, a u 17. minuti su stigli do vodstva od 1:0 golom Lemeza. Iako su potom ostali bez isključenog Osmana, Slaviji to nije predstavljalo puno problema, te su do odmora sačuvali stečenu prednost.

Na samom otvaranju drugog dijela novi gol u mreži Leotara. Radovanović je pogodio za sigurnu prednost Slavije od 2:0. Nastavila je Slavija s napadima na gol, a u 84. minuti je konačan rezultat od 3:0 postavio Žarko Karamatić.