Sloga bez problema drži vrh tabele

Druga liga FBiH, grupa Jug

Fudbaleri Sloge iz Ljubuškog savladali su u 21. kolu Druge lige FBiH grupa Jug ekipu Blagaja s uvjerljivih 3:0.

Već nakon devet minuta igre domaći su poveli. Pogodio je Nedžad Serdarević ze prednost od 1:0.

Do drugog gola domaći stižu u 34. minuti. Ovog puta je pogodio Marko Grgić za sigurnih 2:0.

Sve dileme oko pobjednika riješio je Amel Handžić pogotkom za konačnih 3:0 u 62. minuti susreta.

Prvi pratilac Sloge ekipa Posušja je s 2:1 slavila na gostovanju kod Iskre, dok su i ostale utakmice donijele dosta pogodaka, a postignuti su sljedeći rezultati: