Sloga bolja od Kamenice, Kupres od Brotnja

Druga liga Jug, 4. kolo

U nedjelju su odigrane preostale utakmice četvrtog kola 2. lige FBiH - grupa Jug.

Sloga je u Ljubuškom s 2:1 bila bolja od Kamenice, a strijelci su bili Jelčić u 72., te Karabatić u 83. minuti. Prethodno je Čeko u 24. doveo goste u prednost. Sloga je sad na vrhu sa 10 bodova, koliko ima i Posušje, koje je danas remizirao s Tomislavom (0:0).

Iskra je prvu pobjedu ostvarila u gostima kod Višića. Gol za 1:0 pobjedu postigao je Šejtanić u 44. minuti.

Braćić je u 68. pogodio za trijumf Gruda u Blagaju, dok je Redžović u 82. bio strijelac za tir boda Kupresa u domaćem duelu protiv Brotnja. Mreže su mirovale u duelu Sloge Uskoplje-Gornji Vakuf i Klisa.