Sloga nezaustavljiva, Blagaj jedini bez pogotka

Druga liga FBiH, grupa Jug

Sloga iz Ljubuškog upisala je novu pobjedu u Drugoj ligi Federacije BiH, grupa Jug.

Ovaj tim je već ostvario plasman u Prvu ligu Federacije BiH, a u susretu 24. kola slavili su novu pobjedu i to na gostovanju u Stocu s 3:1.

Pogotkom Marina Raiča iz 32. minute Stolac je vodio s 1:0, ali u drugom poluvremenu gosti iz Ljubuškog stižu do preokreta.

Pogađali su redom Handžić, Milićević i Grgić za nova tri boda Sloge.

Najuvjerljiviju pobjedu upisao je Tomislav nad Klisom (5:1), dok je jedina ekipa koja nije postigla pogodak u ovom kolu sastav Blagaja, koji je poražen u Posušju s 1:0.