Sloga Simin Han razmontirala Mladost

Druga liga Sjever, 3. kolo:

Ekipe Sloge iz Siminog Hana i Prokosovića upisale su pobjede u preostala dva duela trećeg kola Druge lige Sjever.

Sloga je na svom terenu pregazila Mladost iz Puračića s uvjerljivih 8:0....

Već nakon tri minute igre domaći tim je poveo. Mrežu gostiju iz Puračića je zatresao Nedžad Majdančić za vodstvo od 1:0. Adin Kadić je u 13. minuti povećao prednost Sloge na 2:0, da bi Majdančić drugim pogotkom večeras u 22. minuti najavio katastrofu Mladosti.

Prvo poluvrijeme je zaključio Sadik Hasanović golom za 4:0 u 38. minuti susreta za uvjerljivo vodstvo na poluvremenu.

Nije se Sloga zaustavila ni u nastavku, već su goste počastili s još četiri pogotka. Faris Mehmedović je u 67. minuti povećao na 5:0, a zatim je Amel Fejzić s dva pogotka donio vodstvo svom timu od 7:0.

Konačan rezultat od 8:0 postavio je Davor Josić u 90. minuti susreta...

U drugom susretu odigranom danas Prokosovići su savladali Priluk s 2:0. Golove za domaći tim su postigli Elvedin Salkić u 50. i Eldin Musić u 71. minuti susreta.

Sloga Simin Han - Mladost Puračić 8:0 (Majdančić 3',22', Kadić 13', Hasanović 38', Mehmedović 67', Fejzić 72', 80', Josić 90)
Prokosovići - Priluk 2:0 (Salkić 50', Musić 71')

Jučer:

Bosna (M) - Mladost (M) 2:0 (Šako 33', Mujkić 56')
Ingram - Posavina 2:1 (Osmić 65', Salkić 69' / Selimović 30')
Odžak - Slaven 2:3 (Paradžik 9', Žerić 63'/ Salihović 12', Begović 80' Emić 82')
Sloga Tojšići - Mramor 1:1 (Šehić 44' / Kasumović 67')
Dizdaruša - Bosna (K) 3:2 (Gušo 19', 27', 64' / Beširević 8', Tabalović 49')
Radnik - Rudar 3:0 (Joldić 40', Ibrić 72' Mujagić 90')