Sloga uvjerljiva, Mešanović za pobjedu Priluka

Druga liga Sjever, 12. kolo:

Tri susreta Druge lige Sjever odigrana su danas, a pobjede su upisale ekipe Priluka, Sloge iz Siminog Hana i Prokosovića.

Najuvjerljiviju pobjedu upisala je Sloga. Ovaj tim je na domaćem terenu pregazio Radnik iz Lipnice s 4:0.

Već nakon šest minuta Sloga je vodila pogotkom Mujkića, da bi preostala tri pogotka postigli u drugom poluvremenu.

Ahmetović je u 52. minuti povećao na 2:0, a zatim su mrežu gostiju pogodili Fejzić i Kadić za konačnih 4:0.

Priluk je lagano savladao Bosnu iz Mionice s 3:1...

Domaći fudbaleri su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu, kada su postigli sva tri gola.

Dva gola Merisa Mešanovića i jedan Senada Hasanovića su riješili pitanje pobjednika, da bi počasni gol za goste postigao Milkić s penala u 60. minuti za konačnih 3:1.

Prokosovići su golovima Musića i Halilagića savladali Rudar iz Bukinja s 2:0.