Suljić i Skulić razbili Famos

Druga liga Centar, 10. kolo

Fudbaleri TOŠK-a iz Tešnja pobijedili su Famos s 5:1 u susretu 10. kola Druge lige FBiH grupa Centar.

Domaći su poveli u drugoj minuti kada Eldin Suljić pogađa s penala za 1:0, da bi gosti u 18. minuti ostali bez Sanjina Smajovića koji je isključen.

Drugim golom Suljića u 42. minuti TOŠK je došao do vodstva od 2:0 na poluvremenu, da bi u 51. minuti Semin Skulić pogodio za 3:0.

Gostis u u 53. minuti postigli gol preko Sarajkića, ali su Suljić i Skulić potom završili posao u ovom susretu za konačnih 5:1.

Krivaja je osvojila bod u Hadžićima kod Radnika. Meč je završen rezultatom 2:2, kao i susret Ilijaša i Azota.

Usora je na gostovanju pobijedila Mladost 3:0.