Suljić za važna tri boda Radničkog

Prva liga FBiH, 23. kolo

Fudbaleri Radničkog pobijedili su u 23. kolu Prve lige na svom terenu Branitelj rezultatom 1:0.

Radnički je bolje ušao u meč. Dominirali su od prve minute, redale su se šanse pred golom tima iz Mostara, a odlične prilike su imali Kuduzović i Suljić, ali su šutirali neprecizno.

Ipak, najbolju šansu je propustio Junuzović, koji je uzdmrao prečku gola Cvitanovića. Imali su i gosti šansi, ali ni oni nisu uspjeli pogoditi, te se na odmor otišlo bez golova.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme domaći su poveli. Suljić je pogodio za prednost od 1:0.

Potom su gosti imali nekoliko dobrih pokušaja. Ipak, ostalo je 1:0 za Radnički, koji je upisao važna tri boda.