Svatovac i Sloga nepobjedivi

Treće kolo Druge lige Sjever

Fudbaleri Svatovca i Sloge iz Siminog Hana nastavili su s pobjedama u Drugoj ligi Federacije BiH, grupa Sjever.

Ekipa Svatovca slavila je na gostovanju kod Priluka s 3:1.

Dobro su gosti otvorili meč i pogotkom Abdulahovića su poveli nakon šest minuta igre, da bi golom Imamovića u 38. minuti na odmor otišli s dva gola prednosti.

Uspjeli su domaći preko Mujkića u 71. minuti da smanje na 2:1, ali je u nadoknadi vremena Efendić potopio sve nade domaćih, te je pogodio za konačnih 3:1.

Gostujuću pobjedu upisala je i Sloga Simin Han koja je slavila kod Prokosovića s 1:0. Jedini gol na meču postigao je Selmir Mešić nakon 20 minuta igre.

Svatovac i Sloga su jedine ekipe koje su u tri kola ostvarile po tri pobjede, te drže vrh tabele.