TOŠK uvjerljiv, dva gola Bašića

Druga liga FBiH, grupa Centar

Tri susreta 18. kola Druge lige Federacije BiH grupa Centar odigrana su danas, a pobjede su upisali TOŠK, Usora i Azot.

TOŠK je s uvjerljivih 4:0 savladao na gostovanju ekipu Stupčanice.

Poveo je tim iz Tešnja nakon 20 minuta igre. Suljić je iskoristio penal za vodstvo od 1:0, da bi Osmo Nuhanović u 32. minuti povećao prednost gostiju na 2:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u drugom dijelu TOŠK postiže još dva gola. Oba je postigao Sadin Bašić za uvjerljivih 4:0.

Gostujuću pobjedu je upisala Krivaja iz Zavidovića kod Usore (2:1). Kršić je domaće doveo u prednost od 1:0 u 60. minuti, ali je Huso Huskanović s dva gola donio pobjedu Krivaji.

Azot je pogotkom Jasmina Šuntića s penala savladao ekipu Natrona iz Maglaja.