Tri crvena u Tešnju, ali i tri gola u mreži Pobjede

Druga liga FBiH, grupa Centar

TOŠK je u devetom kolu Druge lige FBiH grupa Centar dočekao ekipu Pobjede, a na kraju je slavio pobjedu od 3:0.

Dosta uzbuđenja je donio ovaj meč, a pokazana su čak tri crvena kartona.

TOŠK je poveo u 19. minuti preko Anida Travančića, da bi oba tima ostala sa igračem manje u 39. minuti.

Nastavak donosi i crveni karton strijelca Travančića u 77. minuti, ali i sa igračem manje domaći uspijevaju doći do još dva pogotka. Pogađali su Nuhanović i Hankić za uvjerljivih 3:0.

Radnik iz Hadžića je remizirao na gostovanju u Župči kod Mladosti (1:1.

Poveli su gosti u 83. minuti preko Ćorovića, ali je radost gostiju trajala samo tri minute, jer je Hodžić pogodio za 1:1 u 86. minuti.

Jedini gostujući trijumf u ovom kolu upisao je Ilijaš, koji je slavio s 2:1 kod Krivaje u Zavidovićima.