U MNK Centar nezadovoljni suđenjem u derbiju

Smatraju da su oštećeni

S. Mlaćo

Derbi susret 7. kola Premijer futsal lige BiH-Lige za prvaka u subotu je donio okršaj MNK Centar Sarajevo i FC Mostar SG Staklorad.

Mostarci su slavili sa 6:4, te napravili veliki korak ka osvajanju titule. Ipak, iz MNK Centar nakon meča imali su zamjerke na samo suđenje, te posebno na detalj iz 38. minute u kojem smatraju da su oštećeni za nedosuđeni penal.

Jedan igrač tima iz Mostara prema njihovom mišljenju rukom je zaustavio loptu koja je išla prema golu, a sve se desilo pri rezultatu 4:4.

Penal nije dosuđen, a Mostarci su zatim sa dva pogotka u samom finišu došli do pobjede.

Šta se tačno desilo u 38. minuti pogledajte u videu koji su medijima dostavili iz MNK Centar.