Una razbila Bratstvo, Zlotrg za pobjedu Viteza

Druga liga Zapad, 5. kolo:

Fudbaleri Une savladali su u Bihaću ekipu Bratstva s 4:0 u susretu 5. kola Druge lige Zapad.

Svi pogoci u ovom susretu postignuti su u drugom poluvremenu. Do vodstva je Una stigla u 57. minuti kada je Amir Remić pogodio za 1:0, a zatim je rezervista Miroslav Dujmović u 68. minuti povećao vodstvo na 2:0.

Jasmin Abdihodžić je sedam minuta kasnije povisio na 3:0, da bi iskusni Dujmović u 89. minuti drugim pogotkom danas postavio konačnih 4:0.

Vitez je slavio gostujuću pobjedu protiv Vlašića u Turbetu s 1:0. Pobjednički gol je postigao Aldin Zlotrg u 47. minuti susreta.

Una - Bratstvo 4:0 (Remić 57', Dujmović 68', 89', Abdihodžić 75')
Vlašić - Vitez 0:1 (Zlotrg 47')