Važna pobjeda GOŠK-a, Hamzić zabio gol i dva autogola

Orašje posustaje

Fudbaleri GOŠK-a su danas na svom terenu savladali Jedinstvo sa 3:1 i tako ostali u borbi za prvo mjesto i plasman u Premijer ligu.

Ova utakmica ostat će upamćena po tome što je fudbaler Jedinstva Edvin Hamzić postigao dva autogola i jedan gol.

Hamzić je već u 2. minuti postigao prvi autogol, da bi u 16. po drugi put matirao svog golmana Alijagića i pretvorio se u pravog tragičara. Ipak, u 35. minuti je fudbaler Jedinstva zabio u pravu mrežu, te tako smanjio na 2:1. Konačan rezultat utakmice postavio je Nedim Mekić u 81. minuti.

Orašje je gostujućim porazom od Goražda vjerovatno ostalo bez šansi za plasman u Premijer ligu. Goražde je slavilo sa 3:0, a prvi gol na utakmici postigao Damir Rovčanin u 43. minuti.

Domaći su sa 2:0 poveli u 65. minuti golom Samira Čakara, dok je rezervista Mirza Geca u 90. zabio za konačnih 3:0.