Velež poražen u Zvorniku, važni bodovi za Drinu

Premijer liga

Nogometaši Drine sjajno su otvorili drugi dio sezone, pa su u Zvorniku s 3:1 savladali Velež.

Zvorničani se bore za opstanak u ligi, pa im je današnja pobjeda itekako važna.

Nakon 35 minuta igre bez golova, otvorilo se u Zvorniku. Hebibović je u 36. minuti matirao domaćeg golmana za veliko slavlje mostaraca, ali je ubrzo Nedeljković glavom pogodio za 1:1.

U nastavku je Drina sa još dva gola ovjerila tri boda. Drina je povela lošom reakcijom gostujućeg golmana početkom drugog dijela.

Konačnih 3:1 postavio je Filipović, asistent prva dva gola i vjerovatno najbolji pojedinac današnjeg duela.

Zvorničani sada imaju 17 bodova i daleko lakše dišu poslije trijumfa nad Veležom, koji je ostao na 23 boda i u sredini tabele.