Veležov bunker nije izdržao u Gračanici

Prva liga FBiH, 3. kolo

Nogometaši Bratstva ugostili su Velež u 3. kolu Prve lige Federacije, a na kraju su domaći slavili pobjedu od 2:0.

Prvo poluvrijeme nije donijelo velike šanse. Domaći su imali više od igre, nekoliko pokušaja, no na odmor se otišlo s nepopularnih 0:0.

Nastavak donosi potpunu dominaciju Bratstva. Redale su se šanse pred golom Veleža, a u 66. minuti je konačno razbijen bunker gostiju iz Mostara. Pogodio je Kuduzović za prednost od 1:0.

Potom je Bratstvo imalo još nekoliko šansi, a u 80. minuti su dovršili posao. Konačnih 2:0 postavio je Mujkić.