Željezničar u drugom poluvremenu slomio otpor Mladosti

Pobjeda juniora Plavih sa Grbavice

S. Mlaćo

U okviru 2. kola Premijer omladinske lige BiH za juniore nade FK Željezničar danas su u Doboju kod Kaknja savladale vršnjake iz FK Mladost Doboj Kakanj sa 4:2.

Plavi su poveli u 34. minuti preko Anesa Demirovića, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.  U 55. minuti stvari na početak vraća Dado Dedić, da bi Željezničar od 60. do 64. minute postigao dva pogotka. Strijelci su bili Eldar Šehić i Ahmed Hasanović. U 75. minuti na 4:1 povisio Ismar Midžić.

Konačnih 2:4 postavio je u prvoj minuti sudijske nadoknade svojim drugim pogotkom Dado Dedić.