Želji i Sarajevu  po bod, sigurna pobjeda Zrinjskog

Uzbudljivo u kadetskoj Premijer ligi

Želji i Sarajevu po bod, sigurna pobjeda Zrinjskog

Piše: S. Mlaćo
Danas su odigrano svih šest utakmica 8. kola Premijer omladinske lige BiH za kadete.

Čelik je sa minimalnih 1:0 savladao Vitez, a junak Zeničana bio je Amar Muslić u 80. minuti.

Zinjski je na svom terenu deklasirao slabašni GOŠK sa visokih 5:0. Već nakon 16 minute domaći su vodili 2:0 pogocima Kristijana Stanića i Lucciana Brkića. Do kraja u listu strijelaca upisali su se  Karlo Grgić, Luciano Lovrić i Miro Krešić.

Krupa i Željezničar su remizirali u susretu bez pogodaka (0:0), a isti rezultat viđen je i u duelu Širokog Brijega i Sarajeva (0:0).

Radnik je bio siguran protiv Borca (3:0). Strijelci za Bijeljince bili su dva puta Aljoša Mitrović, te jednom Danijel Jović.

Sloboda je na Tušnju poražena od Mladosti 0:1. Nakon osam odigranih kola Sarajevo je prvo sa 20 osvojenih bodova, a drugoplasirani je Široki Brijeg sa 17, dok Sloboda ima 15. Željezničar je tek devet, a na posljednjem mjestu je GOŠK bez bodova.