Željo pregazio Široki

Pobjeda Plavih

Fudbaleri Željezničara pobijedili su Široki s 3:0 u susretu 14. kola kadetske Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Plavi dječaci su odigrali odličan meč i na kraju su zasluženo pobijedili goste iz Širokog.

Jedan gol je viđen u prvom poluvremenu ovog meča. Ajdin Šušić je u 32. minuti pogodio za prednost Željezničara od 1:0.

Nastavak donosi ponovo bolju igru domaćeg tima i dva gola u mreži Širokog.

Golom Amara Lukovca u 45. minuti Željezničar je poveo s 2:0, da bi u 63. minuti Ahmed Hasanović pogodio za konačnih 3:0.

Željo je ovom pobjedom ostao prvi na tabeli kadetske Premijer lige nakon 14 kola.